Новости

Kevad algab koolis projektiga „Kohtla-Järve Tammiku PK Rohelise Kooli programmi väljatöötamine“. 03. апреля Marge Lumi


Projekt saab teoks tänu Keskkonnainvesteeringute Keskuse Ringmajanduse programmist saadud toetusele.

2023. aasta II voorus sai taotleda toetust muuhulgas Roheline Kooli rakendamiseks.

Meie kooli tegevuste hulka on planeeritud nii Tallinna Mahtra Põhikooli kui eesrindliku Rohelise Kooli programmi järgija külastamine, Eesti Loodusmuuseumi külastamine koos Kliimaministeeriumi loenguga rohereformist. Kogu kool saab osa mahukatest koolitustest, millega tõstetakse terve kooli keskkonnateadlikkust ja parendatakse keskkonnakäitumist. Lisaks saab keskkonnatöörühm professionaalset nõustamist Rohelise Kooli programmi väljatöötamisel, rakendamisel, keskkonnastrateegia ja -tegevuskava koostamisel. Meie koolituspartneriks on keskkonnahariduse valdkonnas üldtunnustatud MTÜ Koolitus- ja Nõustamiskeskus HARED.

 

Jälgige jooksvat infot meie infokanalites ja peatse kohtumiseni kaasahaaravates aktiivsetes tegevustes!

 

 

Projekt saab teoks tänu Keskkonnainvesteeringute Keskuse Ringmajanduse programmist saadud toetusele.

2023. aasta II voorus sai taotleda toetust muuhulgas Roheline Kooli rakendamiseks.

Meie kooli tegevuste hulka on planeeritud nii Tallinna Mahtra Põhikooli kui eesrindliku Rohelise Kooli programmi järgija külastamine, Eesti Loodusmuuseumi külastamine koos Kliimaministeeriumi loenguga rohereformist. Kogu kool saab osa mahukatest koolitustest, millega tõstetakse terve kooli keskkonnateadlikkust ja parendatakse keskkonnakäitumist. Lisaks saab keskkonnatöörühm professionaalset nõustamist Rohelise Kooli programmi väljatöötamisel, rakendamisel, keskkonnastrateegia ja -tegevuskava koostamisel. Meie koolituspartneriks on keskkonnahariduse valdkonnas üldtunnustatud MTÜ Koolitus- ja Nõustamiskeskus HARED.

 

Jälgige jooksvat infot meie infokanalites ja peatse kohtumiseni kaasahaaravates aktiivsetes tegevustes!