Tammiku Põhikool

Общая информация
Карта

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (6)

Ljudmilla Latt

Direktor
+372 3367677
+372 55599996
direktor@tammiku.edu.ee


Jelena Rodik

Õppealajuhataja
+372 55658383
jelena.rodik@tammiku.edu.ee


Valentina Kutuzova

Arendusjuht
valentina.kutuzova@tammiku.edu.ee


Ingrid Aro

Algklasside õppealajuhataja
ingrid.aro@tammiku.edu.ee


Žanna Kubinets

HEV õpilaste õppe koordineerija
+372 55658383
zanna.kubinets@tammiku.edu.ee


Nina Sadovskaya

Direktori asetäitja majandusalal
+372 58414687
majandusjuhataja@tammiku.edu.ee

Учителя (52)

Jelena Aleksandrova

Eripedagoog
jelena.aleksandrova@tammiku.edu.ee


Irina Anissimova

Vene keel ja kirjandus
irina.anissimova@tammiku.edu.ee


Ingrid Aro

Algklasside õpetaja
ingrid.aro@tammiku.edu.ee


Elena Bakhvalova

Algklasside õpetaja
elena.bakhvalova@tammiku.edu.ee


Lidia Blokhina

Matemaatika
lidia.blokhina@tammiku.edu.ee


Svetlana Boriskina

Algklasside õpetaja
svetlana.boriskina@tammiku.edu.ee


Jelena Bredihhina

Algklasside õpetaja
jelena.bredihhina@tammiku.edu.ee


Valeri Davõdenko

Loodusõpetus
Füüsika, inglise keel
valeri.davodenko@tammiku.edu.ee


Valeri Doroškevitš

Tööõpetus
valeri.doroskevits@tammiku.edu.ee


Jelena Gavrilova

Eripedagoog
jelena.gavrilova@tammiku.edu.ee


Silva Gerassimov

Eesti keel kui teine keel
silva.gerassimov@tammiku.edu.ee


Antonina Golubjova

Algklasside õpetaja
antonina.golubjova@tammiku.edu.ee


Irina Gritsinenko

Arvutiõpetus
irina.gritsinenko@tammiku.edu.ee


Vadim Guskov

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
vadim.guskov@tammiku.edu.ee


Galina Jermolova

Bioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetus
galina.jermolova@tammiku.edu.ee


Maia Jussina

Inimeseõpetus
Loodusõpetus
maia.jussina@tammiku.edu.ee


Valentina Katušina

Matemaatika
valentina.katusina@tammiku.edu.ee


Ljubov Kezereva

Algklasside õpetaja
ljubov.kezereva@tammiku.edu.ee


Ljudmila Kiir

Inimeseõpetus
Eesti keel kui teine keel, tööõpetus
ljudmila.kiir@tammiku.edu.ee


Natalja Klunduk

Tööõpetus
natalja.klunduk@tammiku.edu.ee


Natalja Komarova

Inglise keel
natalja.komarova@tammiku.edu.ee


Svetlana Koroljova

Algklasside õpetaja
svetlana.koroljova@tammiku.edu.ee


Viktoria Krivoglazova

Kunstiõpetus
viktoria.krivoglazova@tammiku.edu.ee


Julia Kudrjavtseva

Inglise keel
julia.kudrjavtseva@tammiku.edu.ee


Elena Kumeyko

Vene keel ja kirjandus
elena.kumeyko@tammiku.edu.ee


Valentina Kutuzova

Ühiskonnaõpetus
valentina.kutuzova@tammiku.edu.ee


Mare Lihtsa

Eesti keel kui teine keel
mare.lihtsa@tammiku.edu.ee


Inge Laada

Algklasside õpetaja
Kunstiõpetus
inge.laada@tammiku.edu.ee


Ljudmilla Latt

Matemaatika
ljudmilla.latt@tammiku.edu.ee


Svetlana Lazarenko

Muusikaõpetus
svetlana.lazarenko@tammiku.edu.ee


Olga Mahhova

Inglise keel
olga.mahhova@tammiku.edu.ee


Valentina Maletina

Muusikaõpetus
Eesti keel kui teine keel
valentina.maletina@tammiku.edu.ee


Inna Mussajeva

Bioloogia
inna.mussajeva@tammiku.edu.ee


Liina Oja

Algklasside õpetaja
liina.oja@tammiku.edu.ee


Svetlana Pavlenko

Vene keel ja kirjandus
svetlana.pavlenko@tammiku.edu.ee


Sergey Petrov

Kehaline kasvatus
sergey.petrov@tammiku.edu.ee


Jelena Ragel

Matemaatika
jelena.ragel@tammiku.edu.ee


Jelena Rodik

Eesti keel kui teine keel
jelena.rodik@tammiku.edu.ee


Olga Rõbatšenko

Algklasside õpetaja
olga.robotsenko@tammiku.edu.ee


Inge Salekešin

Ühiskonnaõpetus, Eesti keel, Eesti keele õppe koordinaator
inge.salekesin@tammiku.edu.ee


Anna Sannikova

Algklasside õpetaja
anna.sannikova@tammiku.edu.ee


Marina Semitševa

Eesti keel kui teine keel
marina.semitseva@tammiku.edu.ee


Margarita Sendetskaja

Ajalugu
margarita.sendetskaja@tammiku.edu.ee


Katerina Teisar

Keemia
kateryna.teisar@tammiku.edu.ee


Ludmilla Teperik

Eesti keel kui teine keel, inimeseõpetus
ludmilla.teperik@tammiku.edu.ee


Helen Uustal

Loodusõpetus
helen.uustal@tammiku.edu.ee


Diana Vaindlu

Algklasside õpetaja
diana.vaindlu@tammiku.edu.ee


Žanna Vassiljeva

Algklasside õpetaja
zanna.vassiljeva@tammiku.edu.ee


Galina Videvik

Inglise keel
galina.videvik@tammiku.edu.ee


Natalja Voss

Kehaline kasvatus
natalja.voss@tammiku.edu.ee


Margarita Šerle

Kehaline kasvatus
margarita.sherle@tammiku.edu.ee


Darja Zahharov

Muusikaõpetus
darja.karhanina@tammiku.edu.ee

Персонал (9)

Anna Gorbacheva

Logopeed
anna.gorbacheva@tammiku.edu.ee


Sergei Jurjev

Infojuht
+372 58148806
infojuht@kjtg.edu.ee


Galina Kossenko

Pearaamatupidaja
+372 58148807
raamatupidaja@tammiku.edu.ee


Tatjana Latt

Huvijuht
tatjana.latt@tammiku.edu.ee


Anton Pilitsin

Projektijuht
anton.pilitsin@tammiku.edu.ee


Vera Ryzhkova

Huvijuht
+3723367542
vera.ryzhkova@tammiku.edu.ee


Svetlana Slessarenko

Ringijuht
svetlana.slessarenko@tammiku.edu.ee


Eva Vincjunaite

Sotsiaalpedagoog
eva.vincjunaite@tammiku.edu.ee


Marina Vorobjova

Psühholoog
+372 51920812
marina.vorobjova@tammiku.edu.ee

Tammiku Põhikool

Общая информация
Карта

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.