Tammiku Põhikool

Общая информация
Карта

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (5)

Valentina Kutuzova

Direktor
+372 3367677
direktor@tammiku.edu.ee

Время приема:

E 14.00 – 16.00 kokkuleppel

Ljudmilla Latt

Õppealajuhataja
+372 55658383
ljudmilla.latt@gmail.com


Žanna Kubinets

HEV õpilaste õppe koordineerija
+372 55658383
zanna.kubinets@tammiku.edu.ee


Nina Sadovskaya

Direktori asetäitja majandusalal
+372 58414687
majandusjuhataja@tammiku.edu.ee


Ingrid Aro

Algklasside õppealajuhataja
ingrid.aro@tammiku.edu.ee

Учителя (48)

Irina Anissimova

Vene keel ja kirjandus
irina.anissimova@tammiku.edu.ee


Ingrid Aro

Algklasside õpetaja
ingrid.aro@tammiku.edu.ee


Liudmila Artemchuk

Algklasside õpetaja
liudmila.artemchuk@tammiku.edu.ee


Elena Bakhvalova

Algklasside õpetaja
elena.bakhvalova@tammiku.edu.ee


Lidia Blokhina

Matemaatika
lidia.blokhina@tammiku.edu.ee


Svetlana Boriskina

Algklasside õpetaja
svetlana.boriskina@tammiku.edu.ee


Jelena Bredihhina

Algklasside õpetaja
jelena.bredihhina@tammiku.edu.ee


Liudmila Davydenko

Matemaatika
liudmila.davydenko@tammiku.edu.ee


Valeri Davõdenko

Füüsika, inglise keel
valeri.davodenko@tammiku.edu.ee


Valeri Doroškevitš

Tööõpetus
valeri.doroskevits@tammiku.edu.ee


Silva Gerassimov

Eesti keel kui teine keel
silva.gerassimov@tammiku.edu.ee


Antonina Golubjova

Algklasside õpetaja
antonina.golubjova@tammiku.edu.ee


Irina Gritsinenko

Arvutiõpetus
irina.gritsinenko@tammiku.edu.ee


Vadim Guskov

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
vadim.guskov@tammiku.edu.ee


Galina Jermolova

Bioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetus
galina.jermolova@tammiku.edu.ee


Ljubov Kezereva

Algklasside õpetaja
ljubov.kezereva@tammiku.edu.ee


Ljudmila Kiir

Eesti keel kui teine keel, tööõpetus
ljudmila.kiir@tammiku.edu.ee


Natalja Klunduk

Tööõpetus, inimeseõpetus
natalja.klunduk@tammiku.edu.ee


Maia Jussina

Saksa keel
maia.jussina@tammiku.edu.ee


Natalja Komarova

Inglise keel
natalja.komarova@tammiku.edu.ee


Svetlana Koroljova

Algklasside õpetaja
svetlana.koroljova@tammiku.edu.ee


Viktoria Krivoglazova

Kunstiõpetus
viktoria.krivoglazova@tammiku.edu.ee


Julia Kudrjavtseva

Inglise keel
julia.kudrjavtseva@tammiku.edu.ee


Nelli Kuldmaa

Eesti keel kui teine keel, ühiskonnaõpetus
nelli.kuldmaa@tammiku.edu.ee


Elena Kumeyko

Vene keel ja kirjandus
elena.kumeyko@tammiku.edu.ee


Ljudmilla Latt

Matemaatika
ljudmilla.latt@tammiku.edu.ee


Inge Laada

Algklasside õpetaja
inge.laada@tammiku.edu.ee


Svetlana Lazarenko

Muusikaõpetus
svetlana.lazarenko@tammiku.edu.ee


Mare Lihtsa

Eesti keel kui teine keel
mare.lihtsa@tammiku.edu.ee


Olga Mahhova

Inglise keel
olga.mahhova@tammiku.edu.ee


Valentina Maletina

Muusikaõpetus
valentina.maletina@tammiku.edu.ee


Inna Mussajeva

Bioloogia
inna.mussajeva@tammiku.edu.ee


Valentina Ool

Algklasside õpetaja
valentina.ool@tammiku.edu.ee


Svetlana Pavlenko

Vene keel ja kirjandus
svetlana.pavlenko@tammiku.edu.ee


Nadežda Pavljut

Keemia
nadezda.pavljut@tammiku.edu.ee


Sergey Petrov

Kehaline kasvatus
sergey.petrov@tammiku.edu.ee


Jelena Ragel

Matemaatika
jelena.ragel@tammiku.edu.ee


Jelena Rodik

Eesti keel kui teine keel
jelena.rodik@tammiku.edu.ee


Olga Rõbatšenko

Algklasside õpetaja
olga.robotsenko@tammiku.edu.ee


Margarita Sendetskaja

Ajalugu
margarita.sendetskaja@tammiku.edu.ee


Margarita Šerle

Kehaline kasvatus
margarita.sherle@tammiku.edu.ee


Liudmila Zakharova

Algklasside õpetaja
liudmila.zakharova@tammiku.edu.ee


Ludmilla Teperik

Eesti keel kui teine keel, inimeseõpetus
ludmilla.teperik@tammiku.edu.ee


Žanna Vassiljeva

Algklasside õpetaja
zanna.vassiljeva@tammiku.edu.ee


Galina Videvik

Inglise keel
galina.videvik@tammiku.edu.ee


Diana Vaindlu

Algklasside õpetaja
diana.vaindlu@tammiku.edu.ee


Natalja Voss

Kehaline kasvatus
natalja.voss@tammiku.edu.ee


Marina Semitševa

Eesti keel kui teine keel
marina.semitseva@tammiku.edu.ee

Персонал (11)

Sergei Jurjev

Infojuht
+372 58148806
infojuht@kjtg.edu.ee

Время приема:

E-R kell 8-16

Inna Mussajeva

Huvijuht
+372 3367542
inna.mussajeva@tammiku.edu.ee


Natalja Jänes

Projektijuht
+372 55584137
natalja.janes@tammiku.edu.ee


Marina Vorobjova

Psühholoog
+372 51920812
marina.vorobjova@tammiku.edu.ee


Valentina Maletina

Sotsiaaltöötaja, tugiõpetaja
+372 3367542
valentina.maletina@tammiku.edu.ee


Nelli Kuldmaa

Haridustehnoloog
nelli.kuldmaa@tammiku.edu.ee


Galina Govorova

Logopeed
+372 55683446
galina.govorova@tammiku.edu.ee


Galina Kossenko

Pearaamatupidaja
+372 58148807
raamatupidaja@tammiku.edu.ee


Svetlana Slessarenko

Ringijuht
svetlana.slessarenko@tammiku.edu.ee


Vera Ryzhkova

Huvijuht
+3723367542
vera.ryzhkova@tammiku.edu.ee


Svetlana Boriskina

Sotsiaaltöötaja
svetlana.boriskina@tammiku.edu.ee

Tammiku Põhikool

Общая информация
Карта

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.