EESTI KEELE PÄEV 20. марта Ludmilla Teperik

Lõppeval õppeaastal korraldasid eesti keele õpetajad lastele erinevaid üritusi.
Esmakordselt tähistasime 14.märtsil emakeelepäeva asemel EESTI KEELE PÄEVA 1.- 9. klasside õpilastele. Kõik klassid osalesid e-viktoriinis. Nooremate (1.-4. klass) ja vanemate klasside (5.-9.klassid) viktoriini küsimused hõlmasid teadmisi erinevatest valdkondadest.
Õpilased otsisid erinevatel korrustel QR-koode, mille kaudu sisenesid e-keskkonda. Lastele meeldis telefonimäng, kus nad pidid kasutama digivahendeid.
Auhinnad olid kolmes kategoorias
1. kõige aktiivsem klass
2. kõige suurema punktide arvu saanud klass
3. parim individuaalne tulemus
Kõige aktiivsemalt võisid osa 2.a ja 6.a. Kõige rohkem said punkte 1.a ja 5.a klass. Kõige paremaid teadmisi näitasid Artjom Tupitsõn (8.b) ja Timofei Gorbunov (9.c) .
Viktoriini koostasid õpetajad Silva Gerassimov ja Jelena Rodik. Kokkuvõtte tulemustest tegid õpetajad Ludmilla Teperik ja Silva Gerassimov.

Ludmilla Teperik
 eesti keele ainesektsiooni juhataja

Lõppeval õppeaastal korraldasid eesti keele õpetajad lastele erinevaid üritusi.
Auhinnad olid kolmes kategoorias
1. kõige aktiivsem klass