Новости

EAS konkurss "Alien life“ 27. ноября Liina Oja


Novembris osalesid Tammiku Põhikooli 4.a klassi õpilased rahvusvahelisel Euroopa Kosmoseagentuuri (European Space Agency, ESA) konkursil "Alien life“ (tulnuka elu) ning me saame uhkusega teatada, et meie kooli õpilane Ksenia Tsjupa kunstitöö valiti kümne parima töö hulka. Lähitulevikus „lendab“ Ksenia töö Kosmosegaleriisse, mis sõna otseses mõttes asub kosmoses.

Õnnitleme Kseniat võidu puhul ja tunneme tema tulemuste üle suurt uhkust.

Kunstitöö valmis loodusõpetuse ja kunsti lõimitud ainetundides. Juhendavad õpetajad olid Svetlana Koroljova ja Liina Oja.

Võidutöödega saab tutvuda Euroopa Kosmoseagentuuri kodulehel https://www.esa.int/kids/en/things_to_do/Space_Gallery_Competition/Winners_Gallery/Alien_life_contest_winners_selected2

Novembris osalesid Tammiku Põhikooli 4.a klassi õpilased rahvusvahelisel Euroopa Kosmoseagentuuri (European Space Agency, ESA) konkursil "Alien life“ (tulnuka elu) ning me saame uhkusega teatada, et meie kooli õpilane Ksenia Tsjupa kunstitöö valiti kümne parima töö hulka. Lähitulevikus „lendab“ Ksenia töö Kosmosegaleriisse, mis sõna otseses mõttes asub kosmoses.

Õnnitleme Kseniat võidu puhul ja tunneme tema tulemuste üle suurt uhkust.

Kunstitöö valmis loodusõpetuse ja kunsti lõimitud ainetundides. Juhendavad õpetajad olid Svetlana Koroljova ja Liina Oja.

Võidutöödega saab tutvuda Euroopa Kosmoseagentuuri kodulehel https://www.esa.int/kids/en/things_to_do/Space_Gallery_Competition/Winners_Gallery/Alien_life_contest_winners_selected2