Uudised

Varajane keeleõpe: õppeekskursioon Tartusse 21. oktoober Marina Semitševa


20. oktoobril olid 2.a klassi õpilased õppekskursioonil Tartus. Sel päeval käisime Tartu Ülikooli Botaanikaaias  ja AHHAA teaduskeskuses.

Antud õppekäik oli seotud loodusõpetuse tundidega. Septembris ja oktoobris õppisid lapsed loodusõpetuse tundides teemat “Taimed”. Selleks, et omandatud teadmisi kinnitada, külastasime Tartu Ülikooli Botaanikaaeda. Kustumatu mulje jättis lastele botaanikaaia taimede mitmekesisus. Samuti näitasid meie õpilased nii maismaa- kui ka veetaimede nimetuste häid teadmisi.

AHHAA teaduskeskuses meeldis väga lastele Elusaali külastamine. Siin tutvusime sipelgate ja tibude igapäevatoimetustega, jälgisime eksootilisi kalu,  kordasime vee kolme olekut jpt. Saime ka palju  huvitavaid elamusi ning uusi teadmisi Tehnoloogiasaalis.

Lõpuks jalutasime Tartu kesklinnas ringi ning otsustasime, et tahaksime kahtlemata tagasi Tartusse tulla, sest palju huvitavat jäi veel vaatamata.

20. oktoobril olid 2.a klassi õpilased õppekskursioonil Tartus. Sel päeval käisime Tartu Ülikooli Botaanikaaias  ja AHHAA teaduskeskuses.

Antud õppekäik oli seotud loodusõpetuse tundidega. Septembris ja oktoobris õppisid lapsed loodusõpetuse tundides teemat “Taimed”. Selleks, et omandatud teadmisi kinnitada, külastasime Tartu Ülikooli Botaanikaaeda. Kustumatu mulje jättis lastele botaanikaaia taimede mitmekesisus. Samuti näitasid meie õpilased nii maismaa- kui ka veetaimede nimetuste häid teadmisi.

AHHAA teaduskeskuses meeldis väga lastele Elusaali külastamine. Siin tutvusime sipelgate ja tibude igapäevatoimetustega, jälgisime eksootilisi kalu,  kordasime vee kolme olekut jpt. Saime ka palju  huvitavaid elamusi ning uusi teadmisi Tehnoloogiasaalis.

Lõpuks jalutasime Tartu kesklinnas ringi ning otsustasime, et tahaksime kahtlemata tagasi Tartusse tulla, sest palju huvitavat jäi veel vaatamata.