Traditsiooniline "Jõuluheategu". 28. november Ljudmilla Latt

Esimene advent on juba lähedal - 27. november juba sel pühapäeval.
Jõuluime ootamise maagilised päevad on tulemas.
Ka sel aastal jätkame head traditsiooni korraldada jõulupühade ajal heategevusüritust.
Kogu koolipere: õpilased, nende vanemad ja koolitöötajad koguvad raha, et aidata neid, kes seda kõige enam vajavad.
Raha kogumine on täiesti vabatahtlik! See on heategu ja seda tehakse ainult südamest ja pere rahalistest võimalustest lähtuvalt.
Sotsiaalpedagoog koos klassijuhatajatega selgitavad välja õpilased, kes vajavad abi ja jaanuaris saavad lapsed pühadekingituse ja ümbriku. Raha kulutatakse prillidele, ravimitele, eriarsti vastuvõtule jne. Kõik sõltub diagnoosist ja arsti soovitustest.
Igal aastal oli meil võimalus aidata 10-15 peret. Aitäh kõigile!

Kuidas aidata?
- Õpilased annetavad rahalisi vahendeid.
- Pärast jõule ja aastavahetust kogutud raha jagatakse meie kooli laste vahel, kes vajavad toetust eelkõige tervislikel põhjustel.

Mis kuupäevani saab raha annetada?
Tavaliselt kogume raha 14. jaanuarini.

Soojust ja mugavust teie koju!
Tervist teile ja teie lähedastele!

Kooli administratsioon

Esimene advent on juba lähedal - 27. november juba sel pühapäeval.
Jõuluime ootamise maagilised päevad on tulemas.
Igal aastal oli meil võimalus aidata 10-15 peret. Aitäh kõigile!

Kuidas aidata?
- Õpilased annetavad rahalisi vahendeid.

Mis kuupäevani saab raha annetada?
Tavaliselt kogume raha 14. jaanuarini.

Soojust ja mugavust teie koju!
Tervist teile ja teie lähedastele!

Kooli administratsioon