Tammiku põhikooli hoolekogu istung toimub 10.novembril 2022.a kell 17.00 kab. nr 16 07. november Ljudmilla Latt

Päevakord:

1. Õppeaasta tulemused. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  2. Kooli valmidus õppeaastaks: kaadrid, õppekeskkond. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  3. Arvamuse andmine kooli sisehindamise korra kohta. Ettekandja –Valentina Kutuzova, arendusjuht.
  4. Klasside ja pikapäevarühma täitumus. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  5. Hariduslike erivajadustega lastele abi osutamine. Ettekandja – Žanna Kubinets, HEV-õpilaste koordineeria.
  6. Kooli toitlustamine. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  7. Muu.

Tatjana Krutova,
Hoolekogu esimees

Päevakord:

1. Õppeaasta tulemused. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  4. Klasside ja pikapäevarühma täitumus. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  6. Kooli toitlustamine. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  7. Muu.

Tatjana Krutova,