Ronimisseina võistlused 13. detsember Natalja Voss

Meie koolis toimusid ronimisseina võistlused. Õpilased osalesid väga aktiivselt. Võistlused toimusid edukalt ja loodame jätkata edasi järgmisel aastal.

Ronimissein arendab laste füüsilist võimekust, tasakaalu ja julgust.

Võistlus oli 2-etapiline. Alguses ronisid kõik soovijad, aga finaalis parimad.

Võitjad:

Sofia Jakovleva (2a), Elina Vaindlu (2b), Viktoria Brügel (2b), Veronika Karpuskina (2b), Nikita Solovjov (2c), Artjom Kostjukevits (2c), Vjatseslav Tservjakov (2c), Vanessa Tsiunel (3b), Amelia Jekimova (3a)Anastassia Aljamsova (3c), Valeria Gusseva (3b), Artjom Jevdokimov (3c), Damir Surikov (3b), Ilja Jakovlev (3a), Milana Silman (4a), Milana Simakova (4b), Anastassia Bogdanova (4a), Vadim Bükovski (4a), Nikita Gavrin (4a), Mark Ravlusevits (4a).

Palju õnne kõigile osalejatele ja võitjatele!

Olete tublid!

Ronimissein arendab laste füüsilist võimekust, tasakaalu ja julgust.

Võistlus oli 2-etapiline. Alguses ronisid kõik soovijad, aga finaalis parimad.

Võitjad:

Palju õnne kõigile osalejatele ja võitjatele!

Olete tublid!