Uudised

PEATU, VAATA JA VEENDU! 06. oktoober Nelli Kuldmaa


Juba aastaid korraldab Maanteeamet koostöös Politsei-ja Piirivalveametiga 5.–6. klasside õpilastele kampaania PEATU, VAATA JA VEENDU!, mille eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Sel õppeaastal markeerisid meie kooli ümbruse 5.a klassi õpilased. Kirjutasime kooli ümbruses sõidutee ületuskohtade juurde kõnniteedele sõnumi PEATU, VAATA, VEENDU!

Huvijuht Vera Ryzhkova ja 5.a klassi klassijuhataja Nelli Kuldmaa

Juba aastaid korraldab Maanteeamet koostöös Politsei-ja Piirivalveametiga 5.–6. klasside õpilastele kampaania PEATU, VAATA JA VEENDU!, mille eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Sel õppeaastal markeerisid meie kooli ümbruse 5.a klassi õpilased. Kirjutasime kooli ümbruses sõidutee ületuskohtade juurde kõnniteedele sõnumi PEATU, VAATA, VEENDU!

Huvijuht Vera Ryzhkova ja 5.a klassi klassijuhataja Nelli Kuldmaa