Maailmamuutjad 08. veebruar Tatjana Latt

Vaheaeg pole mitte ainult õppimisest puhkamiseks, vaid ka loovuse aeg!

Projekti “Maailmamuutjad” (koos Kohtla-Järve Maleva Põhikooliga) raames kujundasid 8.-9.klassi õpilasomavalitsuse õpilased ja Gruusiast pärit vabatahtlik Tiko koolitreppe ning muutsid need huvitavaks ja harivaks.

Nüüd saavad Tammiku põhikooli õpilased korrata matemaatilisi valemeid, lugeda tsitaate kirjandusteostest ja fraase inglise keeles. Kui eestikeelsed vanasõnad ja kõnekäänud on ununenud, minge julgelt kolmandale korrusele.

Täname ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajat Julia Smirnovat (Maleva Põhikool) võimaluse eest selles projektis osaleda. Oleme kindlad, et see pole viimane ühisprojekt!

Vaheaeg pole mitte ainult õppimisest puhkamiseks, vaid ka loovuse aeg!