Lugupeetud Linnavalitsuse hallatavate asutuste juhid! 13. märts sergei

Valitsuskabinet otsustas, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused, välja arvatud lasteaiad, uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist 2020. a ning lähevad üle distantsõppele. 14 päeva järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta. Eriolukord kehtib 1. maini 2020. a, kui valitsus ei otsusta teisiti.

Esmaspäevast, 16. märtsist 2020. a tuleb sulgeda kõigi üldhariduskoolide, noortekeskuste, spordi- ja huvikoolide hooned.

Lugupidamisega
Ljudmila Jantšenko