Uudised

Keelekümblus: Mesilaste päeva luulevõistlus 27. mai Ludmilla Teperik


20. mai on rahvusvaheline mesilaste päev. Meepealinn Karksi-Nuia ja Karksi-Nuia kultuurikeskus korraldasid Mesilaste päeva luulevõistluse, milles osalesid 1.-12. klasside õpilased omaloominguga. Osalejaid oli väga palju üle kogu Eestimaa. Luuletusi saadeti 79 erinevast koolist ja neid oli ühtekokku üle 700.
Luuletusi hindas žürii koosseisus: Valdur Mikita- kirjanik, semiootik, loodusmees, Jaan Rannap- armastatud lastekirjanik, Alli Laande- mulgi kultuuri ja keele hoidja ning arendaja, Viiu Lepik- pikaajaline eesti keele ja kirjanduse õpetaja Karksi-Nuias, Karksi-Nuia kultuurikeskuse kollektiiv.
Meie kooli  5.-8. klasside õpilased võtsid ka osa. Meie kool ei olnud ainuke vene õppekeelega kool, olid veel, kuid mitte nii suurel hulgal kui meie kool.
Kahjuks meie saadetud luuletustest võitjat ei tulnud, kuid üks žüriiliige Karksi-Nuia kultuurikeskusest mainis, et see on tore, et venekeelsed lapsed on nii ilusad  ja ilusas eesti keeles kirjutatud luuletused saatnud.
Vaatamata sellele, et meie hulgast ei ole võitjaid, meil on need, kes oma tööd esitasid luulevõistlusele. Nende nimed on:
Ksenia Bessedina, 5.a
Maksim Meleško, 5.a
Izabella Kovalenko, 6.a
Jesenia Lebedeva, 6.a
Georgi Bespalov, 7.b
Timofei Gorbunov,7.c
Anastassia Kolesnikova, 8.a.
Suur tänu kõigile! Lapsed – olete tublid! Olen uhke teie üle. Mina tänan teid osavõtu eest.

Ludmilla Teperik, eesti keele õpetaja ja Mesilaste päeva luulevõistluse koolipoolne koordinaator

Esitlus

20. mai on rahvusvaheline mesilaste päev. Meepealinn Karksi-Nuia ja Karksi-Nuia kultuurikeskus korraldasid Mesilaste päeva luulevõistluse, milles osalesid 1.-12. klasside õpilased omaloominguga. Osalejaid oli väga palju üle kogu Eestimaa. Luuletusi saadeti 79 erinevast koolist ja neid oli ühtekokku üle 700.
Luuletusi hindas žürii koosseisus: Valdur Mikita- kirjanik, semiootik, loodusmees, Jaan Rannap- armastatud lastekirjanik, Alli Laande- mulgi kultuuri ja keele hoidja ning arendaja, Viiu Lepik- pikaajaline eesti keele ja kirjanduse õpetaja Karksi-Nuias, Karksi-Nuia kultuurikeskuse kollektiiv.
Meie kooli  5.-8. klasside õpilased võtsid ka osa. Meie kool ei olnud ainuke vene õppekeelega kool, olid veel, kuid mitte nii suurel hulgal kui meie kool.


Kahjuks meie saadetud luuletustest võitjat ei tulnud, kuid üks žüriiliige Karksi-Nuia kultuurikeskusest mainis, et see on tore, et venekeelsed lapsed on nii ilusad  ja ilusas eesti keeles kirjutatud luuletused saatnud.
Vaatamata sellele, et meie hulgast ei ole võitjaid, meil on need, kes oma tööd esitasid luulevõistlusele. Nende nimed on:
Ksenia Bessedina, 5.a
Maksim Meleško, 5.a
Izabella Kovalenko, 6.a
Jesenia Lebedeva, 6.a
Georgi Bespalov, 7.b
Timofei Gorbunov,7.c
Anastassia Kolesnikova, 8.a.
Suur tänu kõigile! Lapsed – olete tublid! Olen uhke teie üle. Mina tänan teid osavõtu eest.

Ludmilla Teperik, eesti keele õpetaja ja Mesilaste päeva luulevõistluse koolipoolne koordinaator

Esitlus