Kadripäev 26. november sergei

25.novembril toimus kooli algklassi õpilastele juba traditsiooniks saanud kadripäeva tähistamine, kus 4.a klassi õpilased olid kadrisandid, õpetajad aga kadriema (eesti keele õpetaja Nelli Kuldmaa) ja kadrinoorik (eesti keele õpetaja Marina Semitševa).

Ürituse osalejad käisid klassist klassi, kus laulsid erinevaid laule, esitasid mõistatusi, mängisid. Kadrisantidel olid käest vitsad, millega ürituse läbiviijad „lõid“ õrnalt pererahvast, soovides sellega nendele head tervist. Sellised olid kombed. Enne, kui klassist lahkuda, kinkisid kadrisandid õpilastele hernekotikese ja soovisid õnne.

3.klassides inimeseõpetuse raames toimus kadripäeva viktoriin ja 4.klassides meeskondlik viktoriin, kus valiti parimaid mõistatuste ja kadripäeva traditsioonide tundjaid.