Uudised

„Helkur päästab elu“ 22. november Tatjana Latt


"Meie koolis toimus meistriklass „Helkur päästab elu“, kus räägiti, miks helkurit on vaja. Osalesid esimesed klassid ja õpilasesinduse õpilased. Lapsed näitasid, miks nad iga päev peavad helkuri kaasas kandma.

Esimese klassi õpilased kuulsid, kuidas helkur töötab, kui kaugelt näeb helkurita inimest ja seda, mis juhtub inimesega, kes helkurit ei kanna. Praegu nad teavad, et helkuriga inimest näeb palju kaugemalt kui helkurita inimest.

Lõpus koos õpilasesindusega esimese klassi õpilased tegid ise oma helkuri.

Aitäh TPK esimese klassi õpilastele ja nende klassijuhatajatele!

Helkur päästab elu!"

FOTO

 

"Meie koolis toimus meistriklass „Helkur päästab elu“, kus räägiti, miks helkurit on vaja. Osalesid esimesed klassid ja õpilasesinduse õpilased. Lapsed näitasid, miks nad iga päev peavad helkuri kaasas kandma.

Esimese klassi õpilased kuulsid, kuidas helkur töötab, kui kaugelt näeb helkurita inimest ja seda, mis juhtub inimesega, kes helkurit ei kanna. Praegu nad teavad, et helkuriga inimest näeb palju kaugemalt kui helkurita inimest.

Lõpus koos õpilasesindusega esimese klassi õpilased tegid ise oma helkuri.

Aitäh TPK esimese klassi õpilastele ja nende klassijuhatajatele!

Helkur päästab elu!"

FOTO