Uudised

Keelekümblus: Eesti tuntud lastekirjanik Eno Rauale pühendatud  üritus. 19. veebruar sergei


13.veebruaril toimus Kohtla-Järve Kesklinna põhikoolis üritus 6. klassidele. Teemaks oli Eno Raua looming. Eestikeelsel üritusel osalesid  viie kooli õpilased. Meie kooli esindasid  6c klassi õpilased Denis Alekseev, Timofei Gorbunov ja Radamir Kovalenko.   Noortel tuli näidata oma teadmisi erinevates  töötubades:  „Täpne laskur“, „Hiiresõit“, „Muhvi auto“, „Kassi-hiire mäng“, „Salapärased silmad“, „Ootamatu kiri“. Igas töötoas oli ülesande täitmiseks  5 minutit.  Kõige rohkem meeldis lastele töötuba „Täpne laskur“, kus tuli ragulkast tabada  õuna (meie tulemus  oli 9 tabamust). Kõige raskemaks osutus töötuba „Ootamatu kiri“, kus tuli dešifreerida salakiri. Lahendus osutus  väga raskeks. Meie võistkond oli aga tubli ja sai  13 punkti. Huvitav oli ka töötuba  „Muhvi auto“, kus lapsed pidid meelde jätma autos olevad esemed, hiljem need  pildilt välja lõikama ja kleepima auto siluetile.
Üritusel osalejad said  tänukirjad ja väikese kingituse. Üritus meeldis lastele väga.
Täname oma kooli direktorit Valentina Kutuzovat, kes lubas kasutada  kooli autot.  Omalt poolt tänan õpilasi, kes ei pidanud paljuks läbi lugeda raamatut „Naksitrallid“ ja olid üritusel aktiivsed ja tublid.

Eesti keele õpetaja Ludmilla Teperik

FOTO

13.veebruaril toimus Kohtla-Järve Kesklinna põhikoolis üritus 6. klassidele. Teemaks oli Eno Raua looming. Eestikeelsel üritusel osalesid  viie kooli õpilased. Meie kooli esindasid  6c klassi õpilased Denis Alekseev, Timofei Gorbunov ja Radamir Kovalenko.   Noortel tuli näidata oma teadmisi erinevates  töötubades:  „Täpne laskur“, „Hiiresõit“, „Muhvi auto“, „Kassi-hiire mäng“, „Salapärased silmad“, „Ootamatu kiri“. Igas töötoas oli ülesande täitmiseks  5 minutit.  Kõige rohkem meeldis lastele töötuba „Täpne laskur“, kus tuli ragulkast tabada  õuna (meie tulemus  oli 9 tabamust). Kõige raskemaks osutus töötuba „Ootamatu kiri“, kus tuli dešifreerida salakiri. Lahendus osutus  väga raskeks. Meie võistkond oli aga tubli ja sai  13 punkti. Huvitav oli ka töötuba  „Muhvi auto“, kus lapsed pidid meelde jätma autos olevad esemed, hiljem need  pildilt välja lõikama ja kleepima auto siluetile.


Üritusel osalejad said  tänukirjad ja väikese kingituse. Üritus meeldis lastele väga.
Täname oma kooli direktorit Valentina Kutuzovat, kes lubas kasutada  kooli autot.  Omalt poolt tänan õpilasi, kes ei pidanud paljuks läbi lugeda raamatut „Naksitrallid“ ja olid üritusel aktiivsed ja tublid.

Eesti keele õpetaja Ludmilla Teperik

FOTO