Uudised

19. oktoobril toimus Ida-Viru noorte inspiratsioonikonverents 2018 Jõhvi kontserdimajas. 29. oktoober sergei


Inspiratsiooni konverentsil kõnelesid oma ala spetsialistid põnevatel teemadel: haridus, ettevõtlikkus, inimõigused, karjääriplaneerimine, motivatsioon ja palju muud!

Esinejate seas olid toitumisnõustaja Erik Orgu, Seiklusmaa TV tegijad, STEP programmijuht Mihkel Velström, Eesti otsib superstaari saatest tuult tiibadesse saanud Merilin Mälk, laulja Artjom Savitski ja palju teisi inspireerivaid tegijaid!

Päeva jooksul said noored leida võimalusi - Võimaluste laadal!

Sündmus toimus eesti keeles, millest tehti ka mõned venekeelsed lühikokkuvõtted. Kuna tegu oli koolipäevaga (viimane päev enne sügisvaheaega), siis konverentsile olid oodatud õpetajad koos tervete klassidega. Tammiku Põhikoolist käisid 8.-9. klasside tüdrukud koos eesti keele õpetaja Oksana Petrovaga. Meie kooli tublid ja julged keelekümblejad Adelija Bondarenko, Juliana Petrova, Viktoria Iljina, Uljana Pahhomova, Ellina Stružia, Eliana Leonova (8b), Diana Ivanova, Valeria Kotšergina (9b) ja Regina Kriulina (9c) sai ülihea võimaluse sel üritlusel nii keeleõppeks kui ka enese arendamiseks.

Konverentsil kõnelesid ettevõtlikkud noored, kes on teinud oma ettevõtte ning rääkisid oma edulugu, kuidas nad leidsid endas motivatsiooni ja julguse, inspireerides publikut.

Lisaks räägiti tervislikest eluviisidest ja motivatsioonist ning kuidas seda leida. See tore üritus lõppes Artjom Savitski mini-kontserdiga, mis jäi meelde nii eesti kui ka vene keelt kõnelevatele noortele.

Hilise keelekümbluse koordinaator

Oksana Petrova

FOTO

 

Inspiratsiooni konverentsil kõnelesid oma ala spetsialistid põnevatel teemadel: haridus, ettevõtlikkus, inimõigused, karjääriplaneerimine, motivatsioon ja palju muud!

Esinejate seas olid toitumisnõustaja Erik Orgu, Seiklusmaa TV tegijad, STEP programmijuht Mihkel Velström, Eesti otsib superstaari saatest tuult tiibadesse saanud Merilin Mälk, laulja Artjom Savitski ja palju teisi inspireerivaid tegijaid!

Päeva jooksul said noored leida võimalusi - Võimaluste laadal!

Sündmus toimus eesti keeles, millest tehti ka mõned venekeelsed lühikokkuvõtted. Kuna tegu oli koolipäevaga (viimane päev enne sügisvaheaega), siis konverentsile olid oodatud õpetajad koos tervete klassidega. Tammiku Põhikoolist käisid 8.-9. klasside tüdrukud koos eesti keele õpetaja Oksana Petrovaga. Meie kooli tublid ja julged keelekümblejad Adelija Bondarenko, Juliana Petrova, Viktoria Iljina, Uljana Pahhomova, Ellina Stružia, Eliana Leonova (8b), Diana Ivanova, Valeria Kotšergina (9b) ja Regina Kriulina (9c) sai ülihea võimaluse sel üritlusel nii keeleõppeks kui ka enese arendamiseks.

Konverentsil kõnelesid ettevõtlikkud noored, kes on teinud oma ettevõtte ning rääkisid oma edulugu, kuidas nad leidsid endas motivatsiooni ja julguse, inspireerides publikut.

Lisaks räägiti tervislikest eluviisidest ja motivatsioonist ning kuidas seda leida. See tore üritus lõppes Artjom Savitski mini-kontserdiga, mis jäi meelde nii eesti kui ka vene keelt kõnelevatele noortele.

Hilise keelekümbluse koordinaator

Oksana Petrova

FOTO