Keelekümblus: EESTI KEELE PÄEV KOOLIS 15. märts Ludmilla Teperik

Sel õppeaastal tähistasime 14.märtsil emakeelepäeva asemel EESTI KEELE PÄEVA 1.- 9. klasside õpilastele. Viktoriin oli avatud 11.03 kuni 14.03. 2024. Viktoriinis osales 138 õpilast. Viktoriini küsimused hõlmasid teadmisi erinevatest valdkondadest.
Auhinnad olid kahes kategoorias
1. kõige aktiivsem klass
2. parim individuaalne tulemus
Kõige aktiivsemalt võtsid osa 1.b, 2.a, 4.a ja 7.a. Kõige paremaid teadmisi näitasid Aleksandra Ossipenko (1.b), David Baikov (2.a), Daniil Timofejev (4.b), Valeria Kljutšnik (5.b), Aleksander Žilin (5.b), Vadim Bõkovski (6.a). Roman Boldyrev (7.a), Roman Skripko (7.a), Sofia Maisurjan (7.a), Luka Meparidze (8.b), Artjom Kuzmenkov (9.a) ja Jesenia Lebedeva (9.a).
Õnnitleme võitjaid ja täname kõiki osalejaid.

Ludmilla Teperik
 eesti keele ainesektsiooni juhataja

FOTO

Auhinnad olid kahes kategoorias
1. kõige aktiivsem klass
2. parim individuaalne tulemus
Õnnitleme võitjaid ja täname kõiki osalejaid.

Ludmilla Teperik
 eesti keele ainesektsiooni juhataja