Новости

Keelekümblus: Tammiku Põhikooli keelekümblejate osalemine kinofestivalil PÖFF Tallinnas. 03. декабря sergei


Sel õppeaastal  osalesid väga massililselt meie kooli kuuendad, seitsmendad, kaheksandad ja üheksandad klassid kinofestivalil PÖFF (Pimedate Ööde FilmiFestival).  Peamine eesmärk oli huvi äratamine võõrkeelteõppimise vastu, õpilaste mitmekülgsete keeleoskuste arendamine ning nende silmaringi laiendamine filmikunsti kaudu. 

22. noorte- ja lastefilmide festival Just Film toimus tänavu 16. novembrist - 02. detsembrini Tallinnas Coca-Cola Plazas, Apollo Kino Solarises ning kinos Kosmos IMAX.

Noorte- ja lastefilmide festivalil Just Film teatas paljudele Eesti koolidele, et sel aastal aitab Briti Nõukogu Ida-Virumaa lastel ja noortel Tallinnasse kinno tulla. Projekti järgi pakuti meile tasuta transporti Tallinnasse kinno tulekuks! Õpilastel tuli tasuda ainult kinopileti eest. 

Meie keelekümblejad kasutasid seda suurepärast võimalust ja käisid 16.11.18 Tallinnas Apollo Kino Solarises filmi "Telli omale koll" ja 21.11.18 "Metsnõid" vaatamas. Esimene film oli inglisekeelne eesti subtiitritega, aga teine taanikeelne film eesti subtiitritega. Mõlemad filmid olid toredad, põnevad ja väga südamlikud. Kõik nii õpilased kui ka klassijuhatajad jäid väga rahule.

Tuleb mainida, et need õppereisid said teoks tänu meie kooli aktiivsetele ja õpilaste mitmekülgsest võõrkeele arengust huvitatud keelekümblusklasside klassijuhatajatele nagu Ludmilla Teperik (7a)Ljudmila Kiir (7b)Nelli Kuldmaa (8a), Oksana Petrova (8b)Irina Anissimova (6a), Jelena Razgonjajeva (6b) ja Jelena Rodik (9a)samuti tänusõnad ka meie kooli teistele klassijuhatajatele (Jelena Ragel 5a, Natalja Klundik 8c, Lidia Blohhina 9b ja Svetlana Pavlenko 9c),kes liitusid selle algatusega.

 

Oksana Petrova

Hilise keelekümbluskoordinaator

Sel õppeaastal  osalesid väga massililselt meie kooli kuuendad, seitsmendad, kaheksandad ja üheksandad klassid kinofestivalil PÖFF (Pimedate Ööde FilmiFestival).  Peamine eesmärk oli huvi äratamine võõrkeelteõppimise vastu, õpilaste mitmekülgsete keeleoskuste arendamine ning nende silmaringi laiendamine filmikunsti kaudu. 

22. noorte- ja lastefilmide festival Just Film toimus tänavu 16. novembrist - 02. detsembrini Tallinnas Coca-Cola Plazas, Apollo Kino Solarises ning kinos Kosmos IMAX.

Noorte- ja lastefilmide festivalil Just Film teatas paljudele Eesti koolidele, et sel aastal aitab Briti Nõukogu Ida-Virumaa lastel ja noortel Tallinnasse kinno tulla. Projekti järgi pakuti meile tasuta transporti Tallinnasse kinno tulekuks! Õpilastel tuli tasuda ainult kinopileti eest. 

Meie keelekümblejad kasutasid seda suurepärast võimalust ja käisid 16.11.18 Tallinnas Apollo Kino Solarises filmi "Telli omale koll" ja 21.11.18 "Metsnõid" vaatamas. Esimene film oli inglisekeelne eesti subtiitritega, aga teine taanikeelne film eesti subtiitritega. Mõlemad filmid olid toredad, põnevad ja väga südamlikud. Kõik nii õpilased kui ka klassijuhatajad jäid väga rahule.

Tuleb mainida, et need õppereisid said teoks tänu meie kooli aktiivsetele ja õpilaste mitmekülgsest võõrkeele arengust huvitatud keelekümblusklasside klassijuhatajatele nagu Ludmilla Teperik (7a)Ljudmila Kiir (7b)Nelli Kuldmaa (8a), Oksana Petrova (8b)Irina Anissimova (6a), Jelena Razgonjajeva (6b) ja Jelena Rodik (9a)samuti tänusõnad ka meie kooli teistele klassijuhatajatele (Jelena Ragel 5a, Natalja Klundik 8c, Lidia Blohhina 9b ja Svetlana Pavlenko 9c),kes liitusid selle algatusega.

 

Oksana Petrova

Hilise keelekümbluskoordinaator