Школа сильна своими выпускниками 28. сентября Valentina Kutuzova

Очень приятно получить такое письмо от соседней гимназии.
Наши выпускники основной школы нас не подвели. Все они продолжают учиться, а многие осмеливаются учиться в классах с углубленным изучением эстонского языка. Это подтверждает письмо из гимназии Йыхви. Наша Владлена пошла учиться в Тарту в гимназию Треффнера, одну из лучших в стране.
Смелость города берет. Так держать, дорогой выпускник! Вперед и только вперед.
И здоровья всем! Мы вами гордимся.
А вот и порадовавшее меня письмо.
Lugupeetud Valentina Kutuzova

Olete meile hea koostööpartner missioonil pakkuda Ida-Virumaal kvaliteetset haridust!
Avaldan tänu pikaaegse koostöö eest! Samuti tänan Teid selle eest, et aitasite kevadel oma koolis Jõhvi Gümnaasiumi tutvustada. Ka meie jaoks on väga oluline, et põhikooli lõpetajad teeksid edasisel haridusteel õige valiku.

Meie ühised jõupingutused on kandnud vilja – Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist astus Jõhvi Gümnaasiumi 10. klassi 11 õpilast, neist 6 süva eesti keele õppega klassi.

Ilusat õppeaastat soovides

Lugupidamisega

Tatjana Ait

Очень приятно получить такое письмо от соседней гимназии.
Смелость города берет. Так держать, дорогой выпускник! Вперед и только вперед.
И здоровья всем! Мы вами гордимся.
А вот и порадовавшее меня письмо.
Lugupeetud Valentina Kutuzova

Ilusat õppeaastat soovides