Meie koolist

• Sotsiaalpedagoogi, 1,0 ametikoht

• Kandideeriv spetsialist peab vastama kvalifikatsiooninõuetele,
  • Valdama eesti keelt B2  või kõrgemal tasemel, vene keelt heal tasemel,
  • Sotsiaalpedagoogi kvalifikatsiooninõuded on erialane kõrgharidus või sotsiaalpedagoogi kutse.  Huvijuhi kvalifikatsiooninõuded on pedagoogiline või kultuurialane kõrgharidus,
  • Töökogemus tuleb kasuks.

Tööle asumise aeg – 1.september 2021.a

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV, haridust ja eesti keele oskust tõendavate dokumentide koopiad  hiljemalt 31.maiks 2021.a digitaalselt allkirjastatuna e-aadressil direktor@tammiku.edu.ee või tuua aadressil Puru tee 38, 31023 Kohtla-Järve.

Kohtla-Järve Tammiku Põhikool (vene õppekeelega) võtab konkursi korras tööle:

• Klassiõpetaja varajase keeleõppe pilootprojekti „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“ raames (1.klass)

Nõuded:

• Kandideeriv õpetaja peab vastama kvalifikatsiooninõuetele, valdama eesti keelt emakeelena või C1 tasemel ning omama magistrikraadi.

Tööle asumise aeg - 16.august 2021.a

• Valituks osutunud õpetajatega sõlmitakse tähtajatu tööleping, neile on tagatud riikliku alammääraga kehtestatud õpetaja töötasu ja koolitus.

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV, haridust  ja eesti keele oskust tõendavate dokumentide koopiad  hiljemalt 31.maiks 2021.a digitaalselt allkirjastatuna e-aadressil direktor@tammiku.edu.ee või tuua aadressil Puru tee 38, 31023 Kohtla-Järve.

• Huvijuhti , 1,0 ametikoht
  • Sotsiaalpedagoogi, 1,0 ametikoht

• Kandideeriv spetsialist peab vastama kvalifikatsiooninõuetele,
  • Valdama eesti keelt B2  või kõrgemal tasemel, vene keelt heal tasemel,
  • Töökogemus tuleb kasuks.

Tööle asumise aeg – 1.september 2021.a

Tööle asumise aeg - 16.august 2021.a